ПРО НАШУ БАЗУ ВІДПОЧИНКУ

 

Ми пропонуємо чисту та доглянуту територію, автостоянку, безкоштовний інтернет, кафе-ресторан з унікальними стравами, шоу-програми, спортивні програми.

 

Працюємо з профспілками, бюджетними організаціями та бізнес підприємствами на вигідних умовах.

 

Багатьом важко уявити, кажучи про дешевий відпочинок у моря, що він може бути комфортним і принести користь здоров'ю. Наша база відпочинку "Ласточка" пропонує саме такий вид відпочинку. Вартість проживання у нас більш ніж бюджетна, а унікальне місцерозташування дозволяє не просто із задоволенням провести час, а й оздоровитися.

 

 

РОЗВИТОК БАЗИ

 

База відпочинку “Ласточка” працює з 2015 року.

Тут живуть та працюють переселенці.

Все робиться своїми руками з любов'ю.

 

Для того щоб вартість відпочинку була демократичною і не вищою, ніж до 2014 року, ми використовуємо різні інноваційні підходи.

 

⦁ У 2015 році було виграно грант на сонячні батареї для освітлення 24 кімнат. Грант надано Данською радою у справах біженців.

 

⦁ У 2016 році було придбано мотоблок на грантові кошти, надані Міжнародним благодійним фондом “Карітас Маріуполь”.

 

⦁ У 2017-2018 році було виграно грантовий конкурс обласної адміністрації “Донецький куркуль”. Наразі встановлено вуличні сонячні світильники. Встановлено геліосистеми для забезпечення гарячою водою відпочиваючих. Встановлений дитячий майданчик та сонячна електростанція потужністю 5 кВт.

 

⦁ У 2018 році Український Жіночий Фонд за умовами грантового конкурсу закупив для бази відпочинку нові ліжка та обладнання для їдальні.

 

⦁ У 2020-2021 році виграний грантовий конкурс у ГО “ЕКО-ГУРТ” дозволив встановити на базі відпочинку “Ласточка” контейнери для сортування твердих побутових відходів та ємність для гумусу.

 

База відпочинку "ЛАСТОЧКА" є штаб-квартирою ГО "АЗОВСКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ КЛАСТЕР".

Детальніше про кластер: http://azovcluster.info/

 

http://lastochka.org.ua © Усі права захищені  |  База відпочинку "Ласточка" |  2022